Zpět na úvod

Rekonstrukce koupelen Trutnov

Nabízím letité a praktické zkušenosti v oblasti obkládání vnitřních prostor. Dlouhodobě spolupracuji s profesionálními dodavateli stavebních materiálů. Pomůžu vám s návrhem a výběrem vhodné dlažby či obkladu, které budou korespondovat s okolními bytovými prvky.

Ukázka realizací Sjednat schůzku

Proč si mě vybrat?

Soustředím se a dávám si záležet na propracovanosti každého detailu. Starám se o maximální spokojenost zákazníka a naplňuji vysoké nároky klientů. Proto patří moje obkladačské práce pro panelákové koupelny k těm kvalitním, což dokazují reference. Sdělte mi své požadavky na rekonstrukci Vaší panelákové a já Vám zajistím ekonomicky dostupný výsledek.

kontaktujte mě ještě dnes

+420 777 591 901
PO - PÁ 8-16 hod
napsat email

Poslední realizace

únor
Svoboda nad Úpou

Rekonstrukce panelákové koupelny

Rekonstrukce panelákové koupelny, kde bývalý nájemník zničil majiteli bytu jádro tak, že už drželo silou vůle? Taková to rekonstrukce umakartového jádra nás potkala a níže se...

Detail realizace VŠECHNY REALIZACE Sjednat schůzku

Poslední realizace

Pana Chroustovského jsem oslovil se záměrem rekonstrukce koupelny. Jeho přístup a zájem o provedení zakázky byl od první chvíle nadprůměrný. Mohu s klidným srdcem prohlásit, že volba to byla velmi šťastná. Pan Chroustovský časově i kvalitativně dodržel dohodnuté postupy. Navíc byl schopen zajistit i další řemeslníky. Mohu jen doporučit.

Jan Papáček, Žacléř

Byla jsem spokojená s pomocí výběru komponentů koupelny a WC. Také jsem spokojená s prací pana Chroustovského, moc se mi koupelna a WC líbí. Doporučuji všem co chtějí v budoucnu rekonstruovat.

Zdena Ullmannová, Trutnov

Pana Chroustovského můžu jen doporučit, lepšího řemeslníka jsme si nemohli přát. Nejenže je na něho spolehnutí, ale poradí s výběrem materiálů i s designem. Je velice šikovný, pečlivý a odvádí precizní práci. Také nás velice potěšilo, že jsme nemuseli zajišťovat řemeslníky potřebné k přestavbě. A vy, co máte domácí mazlíčky, tak se vůbec nebojte. Pan Chroustovský si velice dobře rozumí i s nimi. 

manželé Sádlovi, Trutnov

Spolupracuji s těmi nejlepšími

a další...