Zpět na úvod

Rekonstrukce koupelen Trutnov

Nabízím letité a praktické zkušenosti v oblasti obkládání vnitřních prostor. Dlouhodobě spolupracuji s profesionálními dodavateli stavebních materiálů. Pomůžu vám s návrhem a výběrem vhodné dlažby či obkladu, které budou korespondovat s okolními bytovými prvky.

Ukázka realizací Sjednat schůzku

Proč si mě vybrat?

Soustředím se a dávám si záležet na propracovanosti každého detailu. Starám se o maximální spokojenost zákazníka a naplňuji vysoké nároky klientů. Proto patří moje obkladačské práce pro panelákové koupelny k těm kvalitním, což dokazují reference. Sdělte mi své požadavky na rekonstrukci Vaší panelákové a já Vám zajistím ekonomicky dostupný výsledek.

kontaktujte mě ještě dnes

+420 777 591 901
PO - PÁ 8-16 hod
napsat email

Poslední realizace

červen 2018
Trutnov

Koupelna na klíč

Rekonstrukce koupelny v paneláku, kde umakartové jádro nahradil Ytong? Ano, tímto materiálem se běžně koupelny v panelácích rekonstruují, ale aby bylo vše správně a dle zprac...

Detail realizace VŠECHNY REALIZACE Sjednat schůzku

Poslední realizace

Pana Chroustovského jsem oslovil se záměrem rekonstrukce koupelny. Jeho přístup a zájem o provedení zakázky byl od první chvíle nadprůměrný. Mohu s klidným srdcem prohlásit, že volba to byla velmi šťastná. Pan Chroustovský časově i kvalitativně dodržel dohodnuté postupy. Navíc byl schopen zajistit i další řemeslníky. Mohu jen doporučit.

Jan Papáček, Žacléř

Byla jsem spokojená s pomocí výběru komponentů koupelny a WC. Také jsem spokojená s prací pana Chroustovského, moc se mi koupelna a WC líbí. Doporučuji všem co chtějí v budoucnu rekonstruovat.

Zdena Ullmannová, Trutnov

Pana Chroustovského můžu jen doporučit, lepšího řemeslníka jsme si nemohli přát. Nejenže je na něho spolehnutí, ale poradí s výběrem materiálů i s designem. Je velice šikovný, pečlivý a odvádí precizní práci. Také nás velice potěšilo, že jsme nemuseli zajišťovat řemeslníky potřebné k přestavbě. A vy, co máte domácí mazlíčky, tak se vůbec nebojte. Pan Chroustovský si velice dobře rozumí i s nimi. 

manželé Sádlovi, Trutnov

Spolupracuji s těmi nejlepšími

a další...

    Kontaktní formulář


    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních a kontaktních údajů